S5 Newsplace - шаблон joomlaS5 Newsplace - шаблон joomla КнигиКниги
فرهنگی اجتماعی

 

مناسبت‌نامه
دهم محرم شهادت سید الشهداء علیه السلام و یارانشان و اسارت اهلبیت‌شان ...بیشتر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

IMGs_3566

عکاس:محمدحسین خطیبی

آقای «م» راننده خط دانشگاه آزاد بود که گلایه های خود را اینچنین بیان کرد: ایستگاه را به خیابان شهید منصفی انتقال دادند ولی هیچ مدیریتی برای ساماندهی تاکسی ها وجود ندارد و خودروهای شخصی در همان ایستگاه قبلی مسافر سوار می کنند و کسی هم کاری به آنها ندارد.
قاسم که در مسیر گلستان مسافر جابجا می کند نیز گفت: قرار بود مسافربرهای شخصی در ایستگاه قبلی نایستند و پلیس و ناظرین تاکسیرانی جلوگیری کنند ولی متاسفانه کاری صورت نمی گیرد.
وی ادامه داد: اگر شکایتی هم به ناظرین تاکسیرانی کنیم پاسخ می دهند ما هیچ وظیفه ای در قبال مسافربرهای شخصی نداریم.
این راننده تاکسی اضافه کرد: از بازرسین تاکسیرانی خواستیم تا به رئیس تاکسیرانی اطلاع دهند تا خود شخصا در این محل حضور یابد و مشکلاتمان را از نزدیک مشاهده کنند که مامورین پاسخ دادند هر کس شکایتی دارد به تاکسیرانی مراجعه کند ما هم که مخارج زندگی مان از این راه تامین می شود و نمی توانیم کار خود را تعطیل کنیم و به تاکسیرانی برویم.
به سراغ چند تن از شهروندان می روم؛ خانم لیلا که همیشه در مسیر کوی بقایی در تردد است گفت: از مسئولین تاکسیرانی می خواهم ایستگاه ثابتی برای تاکسی ها مشخص کنند تا شهروندان سرگردان نشوند.
علی شکیبا که دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد واحد اهواز است نیز گفت: این کار، کاری کارشناسی و درست نبود علاوه بر ایجاد ترافیک ما را با ضیغ وقت مواجه می کند که ممکن است به کلاس های خود نرسیم.
حسین سجادی دانشجوی دیگری بود که چنین لب به سخن گشود: با توجه به ازدحام جمعیت و گرمای شدید هوا در این فصل ها باید چاره ای برای رفع این مشکل بیندیشند.
یکی از راننده های خط پردیس هم این چنین گلایه کرد: ما اگر در اینجا تکان هم بخوریم پلیس ما را جریمه می کند این در حالی است که ما بابت همین تاکسی روزی 50 هزار ریال باید قسط پرداخت کنیم ولی مسافربرهای شخصی با خیال راحت و بدون هیچ دغدغه ای مسافر سوار می کنند و کار ما را مختل می کنند.
این مشکل مانند بسیاری دیگر از مسائل شهری اهواز است که یا متولی خاص ندارد یا متولیان آن قدر منتظر می مانند تا مشکل تبدیل به بحران شود.
جا دارد مسئولین تاکسیرانی و راهنمایی و رانندگی هر چه سریعتر راه حلی برای این مسئله بیندیشند. اینکه رانندگان تا کی احساس کنند اگر تاکسی را بفروشند و به مسافرکش شخصی روی بیاورند راحت تر امرار معاش می کنند هم برای شهروندان، هم برای صنف راننده و هم برای مدیران و متولیان امر مشکل ساز خواهد بود.

*عکس مرتبط با شخص خبر نمی باشد

نوشتن دیدگاه

- اظهار نظر شما به بهبود مطلب ارائه شده و مجموعه سایت کمک خواهد کرد .
- درصورت خراب بودن تصویر متن ارائه شده و یا وجود ایرادات ویراستاری و فنی لطفا در بخش نظرات ما را آگاه کنید .
- از افزودن نظر با کلمات انگلیسی (فنگلیش) بپرهیزید .
- از توهین به قومیت ها و افراد در نظرات اجتناب کنید .
- نظرات تبلیغاتی منتشر نخواهد شد .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

لیست صفحات

صفحه نخست

ویژه‌نامه اهل‌بیت

ویژه‌نامه احادیث

ویژه‌نامه قرآن کریم

فرقه شناسی

فرهنگی اجتماعی

مناسبت‌ها

ویژه‌نامه علمی

ویژه‌نامه بزرگان‌ما

   Tomb