S5 Newsplace - шаблон joomlaS5 Newsplace - шаблон joomla КнигиКниги
اخبار

 

مناسبت‌نامه
دهم محرم شهادت سید الشهداء علیه السلام و یارانشان و اسارت اهلبیت‌شان ...بیشتر
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

n00027326-b

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ این مراسم همچون سالهای گذشته با همکاری تعدادی از هیئتهای مذهبی منطقه دو قم در حسینیه شهدای آمره برگزار می‌شود.

در این مراسم حجت‌الاسلام عباس اسکندری رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان قم درباره نقش امام صادق(ع) در احیای علوم اهل بیت(ع) و جایگاه والای آن حضرت سخنرانی می‌کند.

این مراسم روز یکشنبه ساعت 20 در منطقه نیروگاه، بلوار شاهد شرقی، انتهای کوچه 18 حسینیه شهدای آمره برگزار می‌شود.

همچنین شورای هیئتهای مذهبی استان قم با صدور بیانیه‌ای از آمادگی هیئتهای مذهبی این استان برای عزاداری گسترده و منسجم در سالروز شهادت امام صادق(ع) خبر داد.

در سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) همه ساله شهر قم غرق در عزا و ماتم می‌شود و مراسم عزاداری و سینه‌زنی در حرم مطهر حضرت معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران، دفتر مقام معظم رهبری، بیوت مراجع، مساجد، حسینیه‌ها، تکایا و مکان‌های عمومی با شکوه و جلوه خاصی برگزار می‌شود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

lost.jpgجمله  مشهوري در امريكاست كه مي گويند: "همه سينما مي روند كه با عقايد آن فيلم آشنا شوند ولي يهوديان سينما مي روند تا عقايد خودشان را مرور كنند." موج عجيب سريال لاست در دنيا بقدري است كه هزاران سايت و وبلاگ و فروم درباره رموز اين سريال وجود دارد. كدهاي اين سريال در تطيهر چهره صهيونيسم بقدري حرفه اي و فراوان است كه انسان دوست دارد روزي 100بار بعضي از نويسنده ها و كارگردانانِ خودمان را به خاطر کارنابلدي شان شماتت کند!

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
kipa.jpgچرا یهودیان به آمریکا، کشوری که خود آن را به وجود آورده و به آن رونق بخشیدند تا از نظر قدرت اقتصادی در جهان پادشاهی کند رحم ننموده و حال که این پادشاه بیمار شده به جای مداوای آن در حال فرار از آن هستند، چرا که حتی حاضر نیستند هزینه این بیمار را خود پرداخت کنند.
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

rosy_boa.jpgمقامات آتش‌نشاني در ايالت «آريزونا» در امريكا موفق شدند پس از 4 ساعت تلاش، يك مار بوآي سه متري را در يك منزل مسكوني، به دام بيندازند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
arabestan.jpgروز گذشته پس از سه دهه دوري عرب‌ها از دنياي فيلم، نخستين سالن سينما پايتخت عربستان افتتاح شد.

به گزارش مهر، اين سالن سينما در شهر رياض ساخته شده و به واسطه آن شهروندان عربستان مي‌توانند پس از سي سال فيلم مورد علاقه‌شان را در سالن‌ سينما مشاهده کنند.

اين نکته حائز اهميت است که هيچ زني حتي اگر به همراه محارمش نيز قصد ديدن فيلم داشته باشد، حق ورود به اين سالن را ندارد.

اين سالن تنها به دختران زير 9 سال همراه با پدران يا محارم ديگرشان و نوجوانان و جوانان پسر اجازه تماشاي فيلم‌ها را خواهد داد.

زیر مجموعه ها

لیست صفحات

صفحه نخست

ویژه‌نامه اهل‌بیت

ویژه‌نامه احادیث

ویژه‌نامه قرآن کریم

فرقه شناسی

فرهنگی اجتماعی

مناسبت‌ها

ویژه‌نامه علمی

ویژه‌نامه بزرگان‌ما

   Tomb