S5 Newsplace - шаблон joomlaS5 Newsplace - шаблон joomla КнигиКниги
جنایات وهابیت

 

مناسبت‌نامه
دهم محرم شهادت سید الشهداء علیه السلام و یارانشان و اسارت اهلبیت‌شان ...بیشتر
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

vahabiat666

این کتاب ها که در پاکستان چاپ شده است و به صورت غیرقانونی نیز وارد ایران شده، نوشته برخی از مولوی های افراطی اهل سنت ساکن زاهدان می باشد که برخی با نام مستعار و گاهی با نام واقعی به صورت پنهانی توزیع می شود در حالیکه چند روز از آغاز ماه مبارک رمضان می گذرد برخی گروه های وهابی از قبل ساماندهی شده با حضور در مساجد مختلف در زاهدان دست به تبلیغ عقاید وهابیت می زنند.

به گزارش «شيعه نيوز» ، این گروه ها که هدف اصلی خود را برای جذب جوانان مستعد قرار داده اند، ضمن تبلیغ عقاید وهابیت برخی کتابها که در آن به صراحت به عقاید شیعه اهانت شده است را به صورت رایگان در میان آنها توزیع می کنند.
این کتاب ها که در پاکستان چاپ شده است و به صورت غیرقانونی نیز وارد ایران شده، نوشته برخی از مولوی های افراطی اهل سنت ساکن زاهدان می باشد که برخی با نام مستعار و گاهی با نام واقعی به صورت پنهانی توزیع می شود.

عمده محور فعالیت های این گروه نیز القای این مطلب می باشد که وحدت شیعه و سنی غیر ممکن می باشد زیرا وحدت یک مسلمان با یک مشرک ممکن نمی باشد .

نکته جالبتر انکه این گروه ها حتی در جلسات خود عنوان می کنند که برای مردم سوریه بیشتر از دیگر کشورهای خاورمیانه دعا کنید زیرا در آنجا اقلیت علوی دارد اکثریت سنی را قتل و عام می کنند.
این گروه های وهابی حتی عنوان می کنند که برای انتخاب نام فرزند نیز از برخی اسامی خاص که بیشتر مورد توجه این فرقه می باشد، استفاده کنند.

نوشتن دیدگاه

- اظهار نظر شما به بهبود مطلب ارائه شده و مجموعه سایت کمک خواهد کرد .
- درصورت خراب بودن تصویر متن ارائه شده و یا وجود ایرادات ویراستاری و فنی لطفا در بخش نظرات ما را آگاه کنید .
- از افزودن نظر با کلمات انگلیسی (فنگلیش) بپرهیزید .
- از توهین به قومیت ها و افراد در نظرات اجتناب کنید .
- نظرات تبلیغاتی منتشر نخواهد شد .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

لیست صفحات

صفحه نخست

ویژه‌نامه اهل‌بیت

ویژه‌نامه احادیث

ویژه‌نامه قرآن کریم

فرقه شناسی

فرهنگی اجتماعی

مناسبت‌ها

ویژه‌نامه علمی

ویژه‌نامه بزرگان‌ما

   Tomb