S5 Newsplace - шаблон joomlaS5 Newsplace - шаблон joomla КнигиКниги
ویژه‌نامه امیرالمومنین علیه‌السلام

 

مناسبت‌نامه
دهم محرم شهادت سید الشهداء علیه السلام و یارانشان و اسارت اهلبیت‌شان ...بیشتر
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

balhaj

 

 

به گزارش شیعه آنلاین، شیخ "علی بلحاج" معاون جبهه اسلامی آزادیبخش الجزایر که از چهره های افراطی و نزدیک به وهابیت به شمار می رود، طی اظهاراتی رژیم آل سعود به بحرین را مورد حمله و انتقاد قرار داد.

"علی بلحاج" در ادامه اظهارات خود که به صورت یک کیلیپ تصویری در اینترنت منتشر شد، لشکرکشی عربستان سعودی به بحرین را "دخالت آشکار در امور داخلی" این کشور نامید و گفت: ورود ارتش عربستان به بحرین با هدف کشتار و سرکوب تظاهرات های مسالمت آمیز انجام شده است.

این چهره سرشناس وهابیت الجزایر در ادامه اظهارات خود افزود: این نیروهای عربستانی که اکنون بحرین را اشغال کرده اند، در زمان جنگ رژیم اسرائیل علیه نوار غزه و نیز حمله ارتش صهیونیستی به لبنان کجا بودند؟ کجا بودند این نیروها هنگامی که خانواده های ما و برادرانمان در نوار غزه و لبنان به شهادت می رسیدند؟!

وی همچنین: پاسخ این پرسش ها برای همگان واضح و آشکار است. هدف از این لشکرکشی به بحرین کشتار و سرکوب شیعیان است. آیا واقعا کشتن و نسل کشی شیعیان جایز است؟! درست است که ما با برادران شیعه اختلاف نظر داریم و با آنان بحث می کنیم اما این مسأله قتل آنان را جایز نمی کند و خون آنان را حلال نمی کند.

شیخ "علی بلحاج" افزود: اکثریت جمعیت بحرین را شیعیان تشکیل می دهند، لذا باید این اکثریت بر این دولت حکومت کنند. بر همین اساس بهتر است در بحرین انتخابات آزاد برگزار شود و هر گروهی که اکثریت بود و بیشتر رأی آورد، حکومت کند. این یعنی این که مردم خودشان سرنوشت خود را تعیین کنند.

این چهره سرشناس وهابی در ادامه گفت: بنده تعجب می کنم که رژیم سعودی حتی به مردم اجازه برگزاری تظاهرات مسالمت آمیز را هم نمی دهد و آن را سرکوب می کند در حالی که مقامات ارشد عربستان سعودی در اظهار نظرهای مختلفی از تظاهرات مردم کشورهای یمن، لیبی، بحرین و غیره حمایت کرده اند.

 

 

نوشتن دیدگاه

- اظهار نظر شما به بهبود مطلب ارائه شده و مجموعه سایت کمک خواهد کرد .
- درصورت خراب بودن تصویر متن ارائه شده و یا وجود ایرادات ویراستاری و فنی لطفا در بخش نظرات ما را آگاه کنید .
- از افزودن نظر با کلمات انگلیسی (فنگلیش) بپرهیزید .
- از توهین به قومیت ها و افراد در نظرات اجتناب کنید .
- نظرات تبلیغاتی منتشر نخواهد شد .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

لیست صفحات

صفحه نخست

ویژه‌نامه اهل‌بیت

ویژه‌نامه احادیث

ویژه‌نامه قرآن کریم

فرقه شناسی

فرهنگی اجتماعی

مناسبت‌ها

ویژه‌نامه علمی

ویژه‌نامه بزرگان‌ما

   Tomb